ايران رساله
پروژه مقاله دندانپزشکی ترمیمی با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 پروژه مقاله دندانپزشکی ترمیمی با word دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پروژه مقاله دندانپزشکی ترمیمی با word   کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پروژه مقاله دندانپزشکی ترمیمی با word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پروژه مقاله دندانپزشکی ترمیمی با word :


1- تست اندازه گیری Fracture toughness روش مناسبی برای بررسی باند بین رزین کامپوزیتی و سرامیک دندانی می باشد.
2- با استفاده از روش مناسب کاربرد Silane باند مطلوبی بین سرامیک و رزین ایجاد می شود و نیازی به اچ کردن سطوح سرامیکی توسط HF که اسید خطرناکی است وجود ندارد.
3- در صورتیکه باند سرامیک و رزین خارج از دهان انجام می شود بهتر است ابتدا سطوح سرامیکی gritblast شود و سپس توسط treat Silane شده و باند شوند تا هنگامیکه در محیط دهان قرار می گیرد باند، بیشتر تقویت شود.
4- قرار گرفتن در محیط مرطوب نه تنها باعث تضعیف باند Silane نمی شود بلکه ممکن است باند در محیط دهان تقویت شود.
1- بهتر است باند سرامیک و رزین توسط اعمال silane بصورت کلینیکی و طولانی مدت مطالعه شود تا کیفیت و قابلیت باند بطور واقعی در محیط دهان و تحت نیروهای واقعی مضغی مورد ارزیابی قرار گیرد.
2- بهتر است تأثیر water storage در باند بین سرامیک و رزین روی surface treatment های متفاوت با بکاربردن محلول silane به طریق شیمیایی آنالیز گردد تا به همراه یافته های فیزیکی که از تستهای اندازه گیری bond strength به دست می آیند منجر به نتیجه گیری قطعی در مورد تأثیر water storage روی باند شود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

شنبه بیست و هفتم 6 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X