ايران رساله
پروژه تحقیق در مورد تجهیزات ذوب فلز با word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

 پروژه تحقیق مختصری از وضع ایران در زمان افشاریه با word دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد پروژه تحقیق مختصری از وضع ایران در زمان افشاریه با word   کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی پروژه تحقیق مختصری از وضع ایران در زمان افشاریه با word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن پروژه تحقیق مختصری از وضع ایران در زمان افشاریه با word :

نادرشاه افشار در قلعه دستجرد درگز در خانواده ای از ایل قرقلو از طایفه افشار چشم به جهان گشود و به نام جد خود (نورقلی بیک) موسوم گردید. وی با شجاعت و شهامتی که در دوران جوانی در مقابله با حملات طوایف مختلف از خود نشان داد. از طرفی به دلیل ضعف شاه صفوی بر اثر آخرین شکست از نیروهای عثمانی نادر به پادشاهی ایران برگزیده شد.
در زمان پادشاهی نادر ایران از جنبه هنری و فرهنگی پیشرفت زیادی نکرد. به همین دلیل در کتاب های هنری و در رشته های مختلف هنر جای مکتب افشاریه خاری است و از مکتب صفوی به سراغ قاچار رفته اند. و اگر اثر هنری یا فرهنگی از نادر به جای مانده بیشتر جنبه معماری دارد.
و یکی از دلایل اینکه در زمان پادشاهی وی مسائل هنری کمتر بوده است این است که دوره افشاریه دروه ای سراسر جنگ بوده و نادر از بچگی مردی جاه طلب و لجوج بود . ور در دوران پادشاهی خود غنایم جنگی را نیز به کسانی می داد که بیشتر با دشمنان مقابله می کردند. نادر در زمان جنگ لباس رزم می پوشید . تا از سایر سپاهیان شناخته نشود.

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

شنبه ششم 6 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X